Martyna Kups – dyrektor ds. pedagogicznych

Jestem absolwentką studiów z zakresu Edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej Wydziału Pedagogicznego UW, ukończyłam również Studia z zakresu Polityka i Zarządzanie Oświatą. Doświadczenie pedagogiczne, niezbędne kwalifikacje i awans zawodowy zdobyłam pracując w przedszkolu międzynarodowym ponad 10 lat.
Bycie nauczycielem zawsze było i pozostanie moją życiową pasją, a pamięć i wdzięczność wśród moich wychowanków to najcenniejszy skarb.
„Beztroski Świat”to placówka, w której nauczyciele z pełnym oddaniem wykonują swoją pracę, pochylają się nad każdym dzieckiem, dlatego w pełni ich rozumiem i podziwiam za zaangażowanie.Przedszkole to miejsce, które oprócz bogatej oferty, niestandardowych metod nauczania powinno być prawdziwym, drugim domem dla dzieci
Prywatnie jestem mamą Kuby, dlatego rozumiem  rodziców ,ich codzienne dylematy i pytania o to jak pogodzić pracę z rolą mamy we współczesnym świecie.